Nasza historia

Od 2009 roku jako Voltrim Trade z pasją tworzymy kable oraz przewody, które odpowiadają na techniczne wyzwania naszych Klientów.

Pasja i zaangażowanie specjalistów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży pozwoliły przekształcić działającą lokalnie fabrykę kabli w producenta docenianego na rynku światowym.

Obecnie fabryka zatrudnia 114 osób, przetwarza ponad 2000 tys. ton miedzi rocznie, a ponad 80% sprzedawanych produktów trafia do nabywców z całego świata.

Doświadczona Kadra

Choć sama fabryka Voltrim działa formalnie od 2009 roku, to wielu z naszych specjalistów posiada jeszcze dłuższe doświadczenie branżowe, które zdobywali w konkurencyjnych przedsiębiorstwach na przestrzeni dekad. Stałe, uczciwe warunki zatrudnienia owocują lojalnością naszych najlepszych pracowników, co przekłada się na sprawną organizację produkcji, wysoką wydajność dzięki efektowi synergii i powtarzalną jakość gotowego produktu.

Nowoczesny park maszynowy

W pogoni za jak najlepszą jakością produktów i krótkimi terminami dostaw regularnie usprawniamy nie tylko aspekty organizacyjne, ale również zaplecze techniczne fabryki. Nasze maszyny pochodzą od renomowanych Europejskich producentów i przechodzą rygorystyczne badania techniczne nie tylko wtedy, kiedy jest to wymagane prawem. Wierzymy, że przy dążeniu do rozwoju firmy nie ma dróg na skróty, dlatego nieustannie inwestujemy w infrastrukturę techniczną i krytycznie egzaminujemy każdy jej element.

Przejdź do katalogu produktów >>

Wysokie standardy organizacyjne

Kluczem do sprawnego działania każdej firmy produkcyjnej jest jej system zarządzania - od ogólnej strategii po najdrobniejsze procedury. Powinien on być odpowiednio rygorystyczny, ale z drugiej strony, na tyle elastyczny, by fabryka miała możliwość odpowiadania na nietypowe zamówienia swoich Klientów. W Voltrim połączyliśmy wysokie standardy organizacyjne i technologiczne (potwierdzone szeregiem certyfikatów) z elastycznością firmy skoncentrowanej na ludziach, aby zapewnić niespotykaną w branży jakość zarówno produktów jak i spersonalizowanej obsługi Klienta.

Sprawdź nasze certyfikaty i akredytacje >>

Jakość doceniana na świecie

Wieloletnie doświadczenie zarówno samej organizacji, jak i ludzi za nią stojących, zaowocowało uznaniem wśród partnerów na całym świecie. Obecnie, sprzedaż eksportowa stanowi ponad 80% całkowitego wolumenu sprzedaży, a przewody marki Voltrim można spotkać m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Holandii, Czechach, Turcji, czy nawet w Chinach.

Przejdź do katalogu produktów >>

Mamy zaszczyt należeć do samorządu gospodarczego: